Modele livinguri dedeman

Pentru amenjarea unui vie confortabil pentru petrecerea timpului Liber, puteti alege intre biblioteci Complete sau corpuri Modulare. En plus, mobilierul modulaire poate completa o Biblioteca, prin alaturarea acestora. Modelele noastre de lustre pentru Living vor completa imaginea finala a sufrageriei dumneavoastra, indiferent de stilul ales. . Rafturile deschise pot fi folosite pentru obiecte décoratif, suveniruri, fotografii sau carti, precum si pentru articole pe care doriti sa le pastrati la à orice moment, pentru a Pune amprenta personala asupra aspectului final. En plus, Biblioteca Galaxy ofera un spatiu pentru televizor, in partea Centrala, ce sont dimensiunile 133.4 x 115.5 cm. accesoriile din imaginea ambientala nu sunt incluse in pret. Inaltia totala si dimensiunile spatiului pentru televizor sunt ajustabile si pot Varia in functie de modalitatea in care alegeti sa montati piesele de mobilier Care compun Biblioteca. Accesoriile din imaginea ambientala nu sunt incluse in pret. aceasta PIESA de mobilier pentru Living este realizata DIN PAL melaminat, un matériau usor de intrétinut si cu greutate redusa, care permite reorganizarea spatiului oricand este necesar. Fiecare dintre Noi defineste in mod diferit Modul in care doreste sa arate livingul sau sufrageria, INSA o serie de aspecte definitorii permit gasirea mobilierului potrivit, imbinand Latura ESTETICA si CEA functionala: en plus, PE Langa aspectul INEDIT regasit, modelul géométrique ofera si mult spatiu de depozitare acestei biblioteci, creand rafturi cu dimensiuni diferite, pe care pot fi expuse intr-o maniera armonioasa numeroase obiecte décoratif, precum vaze, bibelouri, rame Foto sau carti. Designul clar, Cu Linii drepte si simetrice, precum si imbinarea cromatica armonioasa ofera o Nota de rafinament acestui mobilier pentru Living.

Nuanta latte prezenta PE Placa decorativa DIN spatele a doua Polite si pe cele 3 USI, Impreuna cu Nuanta Sonoma prezenta PE Celelalte Elemente constructif se completeaza Perfect, intrucat sunt apropiate, Oferind o imagine unitara, ce poate fi completata cu obiecte de divers Culori, pentru a-i Adauga o PATA de culoare. O Biblioteca poate conferi un aspect Modern sau clasic spatiului intérieur, avand rolul de a oferi spatii eficiente de organizare. Aceasta intruneste calitatile functionale si estetice pentru incadrarea in urmatoarele denumiri populare: Mélis de sufragerie, pentru caméra de Zi sau Mélis de Living. Biblioteca intero ofera oricarei incaperi in care este amplasata o Nota eleganta si un aspect contemporan. Este alcatuita DIN rafturi deschise pozitionate simetric PE o Placa verticala. Biblioteca Galaxy este realizata in nuantele Calde Sonoma + latte, pentru a oferi posibilitatea de incadrare facila in diferite Stiluri de amenajare interioara si de imbinare cu Piese de mobilier in culori similare, in timp ce combinatia de rafturi deschise si inchise asigura un Grad ridicat de functionalitate si un aspect moderne. Dimensiunile bibliotecii pentru Living sunt urmatoarele: 253,5 cm lungime, 200 cm in Altime si 41,5 cm adancime.